KARMSTOL
KARMSTOL

KARMSTOL

Dealer
Price
64 USD

ALLMOGE, 1800-TAL FACK I SITSEN H91XB50XD52CM VI LEVERERAR PERSONLIGEN TILL FLERTALET STÄDER I SVERIGE, FÅ REDA PÅ FRAKTKOSTNAD GENOM ATT MAILA OSS PÅ SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MER VAROR FINNER DU PÅ WWW.ANTIKKOMPANIET.SE WE PERSONALLY DELIVER TO MANY CITIES THROUGHOUT SWEDEN AND WE ALSO EXPORT. E-MAIL US FOR DELIVERY COSTS AT SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MORE PRODUCTS AVAILABLE AT WWW.ANTIKKOMPANIET.SE
Dealer
Price
64 USD

You may also like

Tema allmoge karmstol

Tema allmoge karmstol

1,334 USD

Karmstol. Omkring 1820.

Karmstol. Omkring 1820.

826 USD

KARMSTOL, barock, 16/1700-tal.

655 USD

KARMSTOL, barock, 17/1800-tal.

472 USD

Karmstol. 1800-talets slut.

Karmstol. 1800-talets slut.

467 USD

Karmstol. Allmoge, 1800-tal.

Karmstol. Allmoge, 1800-tal.

455 USD

Karmstol. Allmoge, daterad 1785.