Helsingborgs Auktionsverk

Objects "Helsingborgs Auktionsverk"

Blog posts about "Helsingborgs Auktionsverk"

Realized prices "Helsingborgs Auktionsverk "

Armbandsur,Omega Seamaster Automatic
Automatiskt urverk, plexiglas, ljus urtavla, silverfärgad stavindex och pilformade visare, stor sekundvisare. Senare flexilänk i stål.\nØ ca 34 mm.\nBruksslitage. Urtavla med mindre missfärgningar. Möjligen senare krona. Helsingborgs Auktionsverk
Figurin 1930-tal, kvinna med gäss
glaserat lergods, märkt Nils Hansson 1935, h 28 cm Helsingborgs Auktionsverk
Fåtöljer 1 par, rokokostil, förgyllda
Fåtöljer 1 par, rokokostil, förgyllda Helsingborgs Auktionsverk
Skulptur
Orientalisk. Skuret mörkbetsat trä. 2000-tal. H 78 cm. Helsingborgs Auktionsverk
Korgfåtölj
Korgfåtölj Helsingborgs Auktionsverk
Helsingborgs Auktionsverk has 626 objects in the categories.

Find address and telephone number to Helsingborgs Auktionsverk

Helsingbords Auktionsverk
Makadamgatan 11
254 64 Helsingborg
T:+46 (0)42-244344
Mail: info@hav.se