Helsingborgs Auktionsverk

Blog posts about "Helsingborgs Auktionsverk"

Realized prices "Helsingborgs Auktionsverk "

Golvlampa, "Bumlingen"
mässing Helsingborgs Auktionsverk
Vin- och snapsglas, 9+12 st, Boda
Design Monica Backström Helsingborgs Auktionsverk
Samling smycken och bijoux
Samling smycken och bijoux bestående av ringar, hängen mm i olika material, stil, storlek och utförande.\nBruksslitage. Helsingborgs Auktionsverk
Krucifix
Kristusfigur från krucifix. Skuret och bemålat trä, 1700-tal, möjligen äldre. Ca 40 cm. Helsingborgs Auktionsverk
Örhängen, ett par
Art decostil. Onyx samt markasiter. Längd ca 6 cm. Helsingborgs Auktionsverk
Helsingborgs Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Helsingborgs Auktionsverk

Helsingbords Auktionsverk
Makadamgatan 11
254 64 Helsingborg
T:+46 (0)42-244344
Mail: info@hav.se