Helsingborgs Auktionsverk

Blog posts about "Helsingborgs Auktionsverk"

Realized prices "Helsingborgs Auktionsverk "

Socker och gräddkanna, Royal Copenhagen
Musselmalet, helblond. Modell 1113, 1032. 2:a sortering. Helsingborgs Auktionsverk
Dragspel
Dragspel Helsingborgs Auktionsverk
Vas, cloisonne, dekor med de tusen antikviterna, h 25
Vas, cloisonne, dekor med de tusen antikviterna, h 25 Helsingborgs Auktionsverk
Brosch med granater, förgylld metall
Stjärnformad brosch med rundslipade och droppformade fasettslipade granater.\nØ ca 4 cm.\nBaksida med mindre missfärgning av metallen. Helsingborgs Auktionsverk
Skulptur, okänd konstnär
Stengods, sockel i trä. Otydligt signerad 89. Höjd ink. sockel 19 cm. Bredd 26,5 cm. Avslag. Helsingborgs Auktionsverk
Helsingborgs Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Helsingborgs Auktionsverk

Helsingbords Auktionsverk
Makadamgatan 11
254 64 Helsingborg
T:+46 (0)42-244344
Mail: info@hav.se