Blog posts about "Hallands Auktionsverk"

Realized prices "Hallands Auktionsverk "

Vitrin med rederimärken
Vitrin med rederimärken Hallands Auktionsverk
Takkrona, mässing med prismor, oscariansk
Takkrona, mässing med prismor, oscariansk, sekelskiftet 1900, mindre modell Hallands Auktionsverk
Spegel, mahognybonad och svärtad alm med förgyllda
Spegel, mahognybonad och svärtad alm med förgyllda beslag, senempire, 1800-talets mitt, h 68 cm Hallands Auktionsverk
Reuterswärd, Carl Fredrik, färgserigrafi, Herr von
Reuterswärd, Carl Fredrik, färgserigrafi, Herr von Hancken - Operan, sign o numr 78/90, 85 x 60 cm, R gjorde kostymer och dekor till operan efter Hjalmar Bergman 1965 Hallands Auktionsverk
Taklampa, bronserad metall med färgade prismor
Taklampa, bronserad metall med färgade prismor, 1920-30-tal Bild... Hallands Auktionsverk
Hallands Auktionsverk has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Hallands Auktionsverk

Hallands Auktionsverk
Nässjögatan 6
302 48 Halmstad
T:035-15 69 00
info@hallandsauktionsverk.se