Garpenhus Konst & Auktion

Objects "Garpenhus Konst & Auktion"

Blog posts about "Garpenhus Konst & Auktion"

Realized prices "Garpenhus Konst & Auktion "

JÄRNKORSET av första graden, 1939, Tyskland.
ca 5x5 cm. Garpenhus Konst & Auktion
OLA BILLGREN. Stilleben. Serigrafi. Signerad och daterad -69.
32x40 cm. Garpenhus Konst & Auktion
PARTI METALLFÖREMÅL (21). 1900-tal.
19 st minnesmynt "Minne av 1940-talets hjälp till Finland"\nLjusstake höjd 4 cm längd 20 cm bredd 10 cm\n"Asklåda" ?\n\n"NOTERA ATT FÖREMÅLET FINNS PLACERAT I HÄSSLEHOLM". Garpenhus Konst & Auktion
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, höstplöjning med hästar, otydligt signerad.
40x60 cm. Garpenhus Konst & Auktion
Fossil av ett förhistoriskt djur.
Längd 12 cm\nBredd 7 cm. Garpenhus Konst & Auktion

Find address and telephone number to Garpenhus Konst & Auktion

Garpenhus Lunds Konst & Auktion AB
Södra Förstadsgatan 130
214 28 Malmö