Zuydwal Veilingen

Zuydwal Veilingen, located near Amsterdam, and deals in fine art including paintings, bronzes, silver objects, porcelain and design.

Margriet van Seumeren started her own auction house in 2001. Auctions are organised twice a year.

  • Netherlands

Blog posts about "Zuydwal Veilingen"

Realized prices "Zuydwal Veilingen "

Kor Postma (1903-1977) - Surrealistic still life Gladiolen voor raam 1949
Kor Postma (1903-1977) \n\nGladiolen voor raam 1949 \n\ngouache \n\n45 x 37 cm \n\nges. r.o. en gedat '49 De surrealistische kunstenaar Kor Postma (1903-1977) kent een grillige carrière. Het is te danken aan invloedrijke vrienden als François Miterrand, Georges Pompidou en Jacques Prévert dat zijn kunstenaarschap een boost kreeg. Hij exposeerde samen met Pyke Koch en Carel Willink in ons land. In 1931 vestigde hij zich in Parijs. Hij had contact met de Belgen Gustave de Smet en Jozef Cantré en exposeerde in de jaren 20 in Brussel bij Galerie Centaure, de kunsthandel waar de bekende Belgische surrealist René Magritte ook exposeerde. Zuydwal Veilingen
Eriks Jac (1895-1965) Pont Neuf Paris
Eriks Jac (1895-1965) Pont Neuf Paris signed lower right Zuydwal Veilingen
Jan Sluijters (1881-1957) - Portret van Rob Sluijters
aquarel 28 x 20 cm ges.r.o. Opgenomen in de oeuvrecatalogus van het Rijksbureau van Kunsthistorische Documentatie. Zuydwal Veilingen
Browne, Tom (United Kingdom 1872-1910)
Browne, Tom (United Kingdom 1872-1910), Volendam farmer with beer, Watercolor, 38 x 26 cm, sign. Lower right. Lit. The Graphic Christmas number 1907 full page picture. Tom Browne was a known illustrator for The Graphic and Punch. He was a regular guest in Hotel Spaander. A journalist even wrote that he is the artist that visited the Spaander Hotel the most. Zuydwal Veilingen
Reekum, J.C. van (1877-1943)
Reekum, J.C. van (1877-1943), In the kitchen garden, Watercolor, 53 x 37 cm, sign. Lower right Zuydwal Veilingen
Zuydwal Veilingen has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Zuydwal Veilingen

Zuydwal Veilingen
Postbus 398
1270 AJ Huizen

Email: info@zuydwalveilingen.nl
Telephone: 06-53651139