• Belgium

Blog posts about "Auctions Van de Wiele"

Realized prices "Auctions Van de Wiele "

KLAUSING, Jef Het groot Oostendsch Liedtboeck, liedjes en deuntjes
In-4°, 608 blz, met enkele ill. in z/w. Linnen band en stofwikkel. Bijgevoegd: Het volkslied in West-Vlaanderen, teksten en melodieën uit de volksmond opgetekend door R. Hessel. Brugge, 1980. In-8°, 324 blz. Kunstlederen band en stofwikkel. + 2 andere werken. (samen: 4 vol.) Auctions Van de Wiele
[VAN HEMELRIJCK, Jean-Louis – Les rencontres de Guillaume de Hollande
Album oblong (21 x 30 cm). Suite van 24 litho's getekend V.H. 1929 of voluit Van Hemelry. Klein marginaal scheurtje in eerste plaat. Moderne band in half chagrin met gemarmerd papier op de platten Auctions Van de Wiele
STREUVELS, Stijn Land en leven in Vlaanderen
In-4°, 359 blz met foto's. Halflinnen band. Bijgevoegd: id - Levensbloesem. A'dam, Veen, zd (3de druk) + id - Zonnetij. A'dam, zd (3de druk) + 3 foto's Streuvels (1 dubbel). Samen: 6 stukken Auctions Van de Wiele
[BIBLE] – Gutenberg Bibel - Faksimile der Ausgabe Mainz 1452-55
2 vols. in-folio (45 x 32 cm), farbige Vollfaksimile-Ausgabe der zweiundvierzigzeiligen Bibel Johann Gutenberg. Als Vorloge diente das Pergamentexemplar (Signatur Inc. 1511) der Staatsbibliothek Preussischer Kulturbesitz Berlin. Auf Van Gelder-Bütten mit dem Wasserzeichen Ochsenkopf mit Stab und Stern. Einmalige, limitierte Weltauflage von 895 Exemplare. Der Einband des Erfurter "Meisters mit dem Lautenspieler und dem Knoten" um 1460, heute in der Hessischen Landesbibliothek in Fulda, wurde für einen Teil der Afulage in Material und Technik dem Original getreu von der Bunchbinderei Atelier Stemmle AG in Zürich nachgearbeitet. Dies ist die Nummer 397. Ohne Kommentarband Auctions Van de Wiele
[BIBLE] – Biblia ad vetustissima exemplaria castigata Pentateuchus
4 vol. in-18° (110 mm), [16] + 319 ; 423 ; 373 ; 328 ff. Texte édité par Joannes Hentenius (1500-1566). Marque de l'imprimeur en bois sur chaque page de titre. Magnifiques reliures en maroquin rouge, décor doré sur les plats, dos à compartiments dorés, coiffes habillement restaurées, tranches dorées, gardes marbrées, dentelle intérieure Auctions Van de Wiele
Auctions Van de Wiele has 0 objects in the categories.

Find address and telephone number to Auctions Van de Wiele