Stockholms Auktionsverk Online

Objects "Stockholms Auktionsverk Online"

Blog posts about "Stockholms Auktionsverk Online"

Realized prices "Stockholms Auktionsverk Online "

Byrå
BYRÅ, 1900-tal, inläggningar i bland annat palisander, bemålad dekor, höjd 89, bredd 99, djup 43 cm\n\nCites-intyg medföljer Stockholms Auktionsverk Online
Ljusstakar mässing
LJUSSTAKAR, 1 par, signerade KEY, Eskilstuna, mässing, höjd 21 cm Stockholms Auktionsverk Online
Salongsmöbel jugend
SALONGSMÖBEL, 7 delar, jugend, med intarsia, bestående av soffa, 2 karmstolar, 4 stolar, klädda i gult ylletyg, soffans längd 136 cm Stockholms Auktionsverk Online
Matta mönster efter Picasso
PABLO PICASSO, efter, matta, tuftad ull, ca 230x130 cm Stockholms Auktionsverk Online
Armring sterlingsilver design Bo-Gustav Åhlén
ARMRING, sterlingsilver, hamrat, design Bo-Gustav Åhlén, Stockholm 1999 Stockholms Auktionsverk Online

Find address and telephone number to Stockholms Auktionsverk Online