Objects "Skånes Auktionsverk"

Blog posts about "Skånes Auktionsverk"

Realized prices "Skånes Auktionsverk "

SKÅL
Silver. Tyskland, nyrokoko. Vikt ca 440 gram. Längd 30 cm. Skånes Auktionsverk
DRAKAR, ETT PAR
Brons. Kina. L 16.\nProveniens: Familjen Emond, Landskrona Skånes Auktionsverk
GOLVLAMPA
Mässing. 1900-talets andra hälft. Höjd 162 cm. Repor, märken. Skånes Auktionsverk
Matbord. "Björka"
Design Yngve Ekström. L 140 Skånes Auktionsverk
Frimurarring. Guld 18K.
Vikt 7,2g. Skånes Auktionsverk

Find address and telephone number to Skånes Auktionsverk

Skånes Auktionsverk
Ringvägen 48
261 41 Landskrona
T: +46 (0) 418 599 90
info@skanesauktionsverk.se