Objects "Skånes Auktionsverk"

Blog posts about "Skånes Auktionsverk"

Realized prices "Skånes Auktionsverk "

BORDSFOTOGENLAMPA
Jugend. H 76. Skånes Auktionsverk
GLAS, TRE STYCKEN OCH KARAFF
Glas. Strikt. Bengt Orup för Johansfors glasbruk. Karaffens höjd 27 cm. Skånes Auktionsverk
J. LINDSTRÖM
Olja på duk. Landskap med figur. 36x42. Skånes Auktionsverk
KANDELABER/LJUSSTAKE
Porslin. Dresden. Höjd 189 cm. Dekornagg. Skånes Auktionsverk
ERIC GNISTA
Kolteckning. Porträtt. 45x40. Skånes Auktionsverk

Find address and telephone number to Skånes Auktionsverk

Skånes Auktionsverk
Ringvägen 48
261 41 Landskrona
T: +46 (0) 418 599 90
info@skanesauktionsverk.se