Objects "Metropol Auktioner"

Blog posts about "Metropol Auktioner"

Realized prices "Metropol Auktioner "

Sparbössa
3 st, MC Kossan, skador, slitage Metropol Auktioner
Ljusstakar
2 par, silver, höjd: 8 + 9, 1964, 1957, bruttovikt: 520g Metropol Auktioner
Grogglas + karaff
13 del, Etsad dekor med örn Metropol Auktioner
Ytterfoder
Jugend, rörstrand, höjd: 18 Metropol Auktioner
Färglitografi, 2 st
2 st, Kompositioner, 1964/1953 Metropol Auktioner

Find address and telephone number to Metropol Auktioner

Metropol Auktioner
Sveavägen 116
Stockholm
Växel: 08- 673 48 80
Fax: 08- 673 48 68
info@metropol.se