Objects "Metropol Auktioner"

Blog posts about "Metropol Auktioner"

Realized prices "Metropol Auktioner "

Akvarell (F)
Nell Walden, 1974, "Primavera", motivet: 13, 5x8, 5 Metropol Auktioner
Sideboard
idegran, längd: 89, djup: 30, höjd: 76 Metropol Auktioner
Skulpturer
2 st, marmor, höjd: 25, båda med skador Metropol Auktioner
Spegel
Johan Åkerblad, Mästare i Stockholm 1758-99.Lagad/kompletterad, höjd: 145 Metropol Auktioner
Glasservisdelar
Oliv, ca 18 del Metropol Auktioner

Find address and telephone number to Metropol Auktioner

Metropol Auktioner
Sveavägen 116
Stockholm
Växel: 08- 673 48 80
Fax: 08- 673 48 68
info@metropol.se